Grįžti į pradinįSvetainės medis   English Neįgaliesiems Mobili versija

nuoroda kariuomene     

 

KAS įvykių kalendorius

P A T K P Š S
28 29 2
4 5 10
11 12 15
18 20 23 24
25 27 29 30
2 4 5 7

 

 

Žinių archyvas (2011 - 07)

Tikimasi, kad Valstybės kontrolės išvados padės spręsti įsisenėjusias nekilnojamojo turto problemas
2011.07.27

„Valstybės kontrolė paryškino įsisenėjusias valstybės ir taip pat krašto apsaugos sistemos disponuojamo nekilnojamo turto problemas, kurias paveldėjo ši Vyriausybė. Iš esmės sutinkame su Valstybės kontrolės išvadomis ir tikimės, kad jos padės greičiau išspręsti nekilnojamojo turto valdymo klausimą ir prie to aktyviau prisidės kitos institucijos”, – komentuodama pateiktas išvadas, sakė krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė.

null
Pagerbti per I ir II pasaulinius karus Lietuvoje žuvę vokiečių kariai
2011.07.26
img

Liepos 27 d. Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopos kariai pagerbė per Pirmąjį ir Antrąjį pasaulinius karus Lietuvoje žuvusius vokiečių karius, padėdami vainikus ant karių kapų kapinėse prie Vingio parko.

null
Krašto apsaugos ministrė pareiškė užuojautą Norvegijos žmonėms ir šalies gynybos ministrei
2011.07.25

Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė laiške Norvegijos gynybos ministrei Gretei Faremo pareiškė užuojautą Norvegijos žmonėms ir aukų artimiesiems dėl šalies sostinėje Osle ir jaunimo stovykloje penktadienio popietę įvykdytų žiaurių išpuolių, nusinešusių dešimtis aukų.

null
Afganistano nacionalinės armijos kariai mokomi vykdyti naujas užduotis
2011.07.25
img

Liepos 23 d. Afganistano Goro provincijoje įsikūrusios tryliktosios Provincijos atkūrimo grupės (PAG-13) sudėtyje veikiančios Mokymo grupės kariai vykdė Afganistano nacionalinės armijos (ANA) karių kovinio rengimo pratybas. Jų metu ANA kuopos kariai buvo mokomi veikti mobiliajame kontrolės poste.

null
Dėl žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos apie galimas radikalų sąsajas su kariuomene
2011.07.25

Žiniasklaidoje pasirodžius informacijai apie tai, kad Lietuvos kariuomenėje gali tarnauti su ultranacionalistinėmis organizacijomis susijusių asmenų, kariuomenės vadovybė teigia netoleruosianti radikalizmo ir diskriminacijos dėl rasės, tautybės, lyties ar pažiūrų.

null
Bus aktyviau populiarinama tarnyba Lietuvos kariuomenėje
2011.07.22
img

Vaizdo medžiaga

 

Krašto apsaugos ministerija aktyvins visuomenės informavimą apie karo prievolės naujoves ir įvairiomis reklaminėmis priemonėmis sieks labiau populiarinti tarnybą Lietuvos kariuomenėje. Šio tikslo siekiama, norint kuo daugiau jaunuolių pritraukti savo noru atlikti karo tarnybą – ateiti į būtinuosius karinius mokymus (nuo rugsėjo jie vadinsis baziniais kariniais mokymais, BKM), rinktis krašto apsaugos savanorių tarnybą arba profesinę karo tarnybą.

null
Baltarusijos kadetus Lietuvoje sužavėjo šalies vadovybės Lietuvos kariūnams rodomas dėmesys
2011.07.22
img

Lietuvoje su pažintiniu vizitu viešėję Baltarusijos karinės akademijos kadetai labiausiai žavėjosi Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos tradicijomis ir aukščiausios šalies vadovybės rodomu dėmesiu Karo akademiją baigusiems kariūnams.

null
JAV sausumos pajėgų Europoje vadas pabrėžė savo šalies įsipareigojimų kolektyvinei gynybai tvirtumą
2011.07.21
img

„JAV tebėra pagrindinė ir itin patikima Lietuvos partnerė, JAV pajėgos Europoje, nepaisant jų sumažinimo, bus pajėgios įvykdyti visus Jungtinių Valstijų įsipareigojimus sąjungininkams, tarp jų ir kolektyvinę gynybą“, – sakė liepos 21 d. Vilniuje su Krašto apsaugos ministerijos ir kariuomenės atstovais susitikęs JAV sausumos pajėgų Europoje vadas generolas leitenantas Markas Hertlingas (Mark P. Hertling).

null
Vasarą – kovų už laisvę istorijos pažinimo pamokos
2011.07.20
img

Liepos 16 d. Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke Rukloje (Jonavos r.) vyko istorinės pažintinės vaikų vasaros stovyklos „Didžiosios Kovos apygarda” uždarymas. Nuo pirmadienio vykusioje stovykloje dalyvavo apie trisdešimt vaikų, Nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatų ir dalyvių.

null
Lietuvos karo akademijos kariūnai davė priesaiką
2011.07.19
img

Vaizdo medžiaga

 

Fotogalerija

 

Liepos 19 d. Simono Daukanto aikštėje, Vilniuje Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė suteikė pirmąjį karininko – leitenanto – laipsnį 47 Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnams.

null
 
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 188602751.
Totorių g. 25, LT-01121 Vilnius, tel. 8 (706) 70750, faks. (8 5) 264 8517, el. paštas kam@kam.lt
PVM mokėtojo kodas LT100001016116
© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija
Sprendimas: Fresh Media